Facility Management

V rámci Facility managementu dodáváme klientovy celé spektrum služeb. Dáváme přednost Integrovanému Facility Managementu (IFM), tak aby klient byl co nejméně zatěžován provozními problémy a docílili jsme maximální efektivity v organizaci jednotlivých složek. Více »

Energy Management

V oblasti Energetického managementu uplatňujeme tříúrovňovou správu. Nezabýváme se tedy pouze cenou médií, ale prvotně analyzuje spotřeby a jejich řízení. Na základě těchto analýz pak vyhodnocujeme provoz projetu a vypracujeme doporučení, která se mohou... Více »

Project Management

V řízení Projekt management využíváme naše dlouhodobé znalosti a zkušenosti získané při výstavbě a rekonstrukcích nejrůznějších typů nemovitostí. Podíleli jsme se na výstavbě administrativně obchodních center, hotelů i rezidenčních projektů. Více »

Ecodot FM je dynamická firma na českém trhu správy nemovitostí. Vychází ze základů dlouhodobé znalosti principů Facility, Energy a Projekt managementu a to jak z tuzemských tak i zahraničních projektů. Právě mezinárodní zkušenosti nám pomáhají využít moderní principy při řízení provozních nákladů nemovitostí. Přednostně se zaměřujeme na kontrolu a regulaci spotřeb médií, která jsou v současné době jednou z největších položek v provozních rozpočtech. Vždy dbáme na transparentnost všech našich služeb a hledáme nejvhodnější řešení požadavků klientů z hlediska realizace i nákladů.

Ecodot. nabízí integrovaný systém služeb pro efektivní provoz i výstavbu budov. Integrací jednotlivých složek může Váš projekt být efektivní a ušetřit náklady. Nabízíme chytrá řešení pro technickou vybavenost budov, provoz a správu a energetické hospodaření

Naším krédem je: Vytvořit klientovy více prostoru pro jeho hlavní předmět podnikání a maximálně tak redukovat problémy spojené s provozem jeho nemovitosti.